TÝR и FINNTROLL с два концерта в Румъния

Истинско викинг-фолк метъл меле предстои да се случи само на няколкостотин километра от българската столица.
Týr , Finntroll и Skalmöld обикалят заедно на европейско турне през септември, озаглавено „The Trolls Are Coming“ .  Турнето е в подкрепа на новите албуми на групите-  „Blodsvept“ (Finntroll), излязъл по-рано тази година, новият албум от фарьорските викинги Týr, който се очаква през септември 2013 и „Börn Loka“ (Skalmöld) от 2012г.
Най- близките до България дестинации обаче са двата концерта в Румъния- 14 септември (събота) в Rockstadt, Брашов и 15 септември (неделя) в Silver Church Club, Букурещ.

Билети за шоуто в Букурещ можете да намерите на www.metalhead.ro / tickets и на  iabilet.ro на следните цени:

£ 60 (румънски леи) – до 15 юли
£ 70 – до 15 август
£ 85 – от 15 август до датата на концерта.

Събитието е организирано от METALHEAD.RO, Mighty Owl Productions, както и Sprint Media Group.

Пълна програма на предстоящото турне:
06.09.13 Fri NO Haugesund Byscenen
07.09.13 Sat tba
08.09.13 Sun DK Aarhus Voxhall
09.09.13 Mon D Hamburg Markthalle
10.09.13 Tue D Nürnberg Hirsch
11.09.13 Wed PL Wroclaw Alibi
12.09.13 Thu PL Krakow Kwadrat
13.09.13 Fri HU Budapest Club 202
14.09.13 Sat RO Brasov Rockstadt
15.09.13 Sun RO Bukarest Silver Church
17.09.13 Tue HRV Zagreb Mochvara
18.09.13 Wed AT Wien Szene
19.09.13 Thu CZ Prag Nova Chmelnice
20.09.13 Fri tba
21.09.13 Sat D Bochum Matrix
22.09.13 Sun D Augsburg Kantine
23.09.13 Mon AT Wörgl Komma
24.09.13 Tue IT Milano R´n´R Arena
25.09.13 Wed CH Pratteln Z7
26.09.13 Thu D Aschaffenburg Colos-Saal
27.09.13 Fri D Speyer Halle 101
28.09.13 Sat D Jena F-Haus
29.09.13 Sun BE Brugge Factor
30.09.13 Mon UK Norwich Waterfront
01.10.13 Tue UK Glasgow Classic Grand
02.10.13 Wed UK Manchester NQ Live
03.10.13 Thu IE Dublin The Pint
04.10.13 Fri UK Bilston Robin 2
05.10.13 Sat UK London The Garage
06.10.13 Sun FR Lille Le Splendid
07.10.13 Mon tba
08.10.13 Tue FR Strasbourg La Laiterie
09.10.13 Wed FR Lyon La Salle Du Kao
10.10.13 Thu CH Geneve L´Usine
11.10.13 Fri FR Istres L´Usine
12.10.13 Sat NO Skien 1001 Watt Festival * Headlining
13.10.13 Sun ES Madrid Rockkitchen/Caracol
14.10.13 Mon FR Toulouse Le Bikini

  1. #1 написан от звездния старейшина (преди 6 години)

    „излезнал“…ха-ха-хаа…научете се пишете правилно,хора…

  2. Можете да използвате тези HTML етикети и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  3. Коментари за тази публикация
В началото