Предстои официален документален филм за NICK MENZA : ‘This Was My Life’
Screaming Butterfly Entertainment, в партньорство с Ellefson Films и BayView Entertainment, обявиха новата дата за премиерата на червения килим на напълно одобрения документален филм на Nick Menza’ This Was My Life’ : Nick Menza’s Metal Memories With Megadeth And Beyond“. Събитието ще се проведе в четвъртък, 10 април в Laemmle Royal theatre в Лос Анджелис, Калифорния. Членовете на актьорския състав и екипа ще присъстват на сесия с въпроси и отговори след прожекцията на филма.
„Ние сме развълнувани да работим с Dave Ellefson, Jeff Young и други бивши членове на MEGADETH, както и други легендарни метъл фигури, за да представим това издание на световната публика.“ казва вицепрезидентът на BayView Entertainment Peter Castro. „За мен е чест да отпразнувам наследството на Nick и да помогна да продължи да живее.“
Ellefson добавя, че е имало „много работа“ за сглобяването на филма Menza. „Това е независим филм. Всички ние се опитваме да го направим. Поставихме краен срок да го завършим сега и да го пуснем. Ние, разбира се, ще отидем на някои от филмовите фестивали. Повечето от тези неща сега завършват цифрово в Netflix, Tubi, подобни платформи. Така че реших, че е подходящ момент да пусна още един малък клип от него и да покажа на всички духа на това как ще изглежда филмът и някои от хората, които участват в него, и след това да задам малко въпроси и отговори за феновете и някои от медиите, които са там.“
Ето това е важна новина…Този велик немец който беше за мен поне най-удачният барабанист на Мегадет заслужава този филм…Искам го издаден и на ДВД…Какви албуми изтропа само…Чудовищни…Могъщи…Велики…Вековни!!!