Grindhouse Skateboard Club

Минали събития

Предстоящи събития

  • Left In Ruins
      2 авг. 2012 – 20:00
  • Alecto, Start Today, Expectations, Throat Fisting
      29 дек. 2012 – 19:00
  • Savage Ravage, Rejection, Enslavement и Junk Yard
      2 февр. 2013 – 19:30
  • Spring Riot
      8 мар. 2013 – 18:30
  • Da Small Tragoediaz и Mazut
      9 мар. 2013 – 21:00
  • Wojczech и Attack of the Mad Axeman
      31 мар. 2013 – 19:30
  • I Stared Into The Forest и Coins As Portraits
      19 май 2013 – 20:00
  • Hatebomb, Ciroza, Razgruha и Old Shores
      24 май 2013 – 19:30
  • Expectations
      31 май 2013 – 20:30
  • Wake the Balkans
      30 юли 2013 – 00:00
  • Merciless Precision
      9 сеп. 2013 – 20:30
  • No Omega, S.D.X и Them Frequencies
      12 сеп. 2013 – 20:00
  • Ciroza, Killmate и Savage Ravage
      27 сеп. 2013 – 20:00
  • Landverraad
      25 окт. 2013 – 20:00
  • Euglena, Sisters of Radomir и Trysth
      27 окт. 2013 – 20:00
  • Grind/Punk Fest
      31 окт. 2013 – 19:00
  • Hellrider, Деградат и Bleak Revelation
      16 ное. 2013 – 19:00
  • Daily Noise Club
      14 февр. 2014 – 22:00
  • This Routine Is Hell
      28 февр. 2014 – 20:00
  • Dearest и 52 Hertz
      5 мар. 2014 – 20:00
  • Hellrider, Axecutor, Mass Grave и Картофите Умират Редовно
      14 мар. 2014 – 19:00
  • Sardanapalm Death и Terror Detonator
      4 апр. 2014 – 19:30
  • Hexis
      8 апр. 2014 – 19:30
  • Simai и Negative One [-1]
      26 апр. 2014 – 19:00
  • Enthrallment
      16 май 2014 – 20:00
  • Jareniy Ciplyonak, Feudistes, Група Х и Menstrual Cocktail
      25 май 2014 – 20:00
  • Born for Slaughter и Irritatement
      18 юни 2014 – 19:30
  • Downstream
      5 авг. 2014 – 20:00
  • Clitgore, Coprostasis, Проказа и Menstrual Cocktail
      14 сеп. 2014 – 19:00
  • Stubborn
      20 сеп. 2014 – 19:00
  • Extreme Wasted Fest
      18 окт. 2014 – 17:00
  • Grassity
      23 окт. 2014 – 00:00
  • Mizerere
      4 мар. 2015 – 19:30
  • Novembar и Daily Noise Club
      28 мар. 2015 – 21:00
  • Thy Disease и Obscure Sphinx
      17 апр. 2015 – 20:00
  • E-FORCE
      12 авг. 2015 – 20:00
  • As Orchids Wither и Khan
      12 сеп. 2015 – 19:00
  • Poppy Seed Grinder
      23 окт. 2015 – 00:00
  • Coprostasis, Scum Line, Menstrual Cocktail и Concrete
      31 окт. 2015 – 18:00
  • Citizen Erased и JFT
      15 ное. 2015 – 00:00
  • Bright Sight, Generiss и Dok7
      4 дек. 2015 – 19:00
  • Citizen Erased, Escape From Inferno, Beyond Faith и Church Of Destiny
      16 ян. 2016 – 18:00
  • Покой, Piranha и Daily Noise Club
      23 ян. 2016 – 20:00
  • Ciroza и Lab For Madness
      6 февр. 2016 – 20:00
  • Heavy Heart и Traverse
      9 февр. 2016 – 19:00
  • Church Of Destiny
      28 февр. 2016 – 18:30
  • Spring Carnage
      12 мар. 2016 – 18:30
  • Warscum, Mass Grave и Past Redemption
      19 мар. 2016 – 21:00
  • Grunge is dead fest
      25 мар. 2016 – 19:00
  • Breakdown Fools
      1 апр. 2016 – 18:30
  • Darko и Almeida
      5 апр. 2016 – 20:00
  • Redound, Melekh, Покой и Взрив
      15 апр. 2016 – 20:00
  • Вечер на софийската култура на пиене с гости от провинцията
      30 апр. 2016 – 18:30
  • Enthrallment и Concrete
      20 май 2016 – 19:00
  • Dreg Starz
      27 май 2016 – 20:00
  • Pirahna
      10 юни 2016 – 20:00
  • Relicseed и Darker Half
      14 юни 2016 – 00:00
  • Solstice, Thrash Or Die, Darker Half и Relicseed
      14 юни 2016 – 18:00
  • 8M/S и As Orchids Wither
      18 юни 2016 – 19:00
  • Lionheart
      26 юли 2016 – 20:00
  • Slave Pit и Inflict
      13 сеп. 2016 – 00:00
  • Last Hope
      16 сеп. 2016 – 20:00
  • Metal Madness Fest
      23 сеп. 2016 – 18:07
  • Фестивал Broken Bones
      8 окт. 2016 – 18:00
  • Alea Jacta Est и Hatred Barricade
      22 окт. 2016 – 19:30
  • Embrace The Paradox
      5 ное. 2016 – 20:00
  • Slave Pit и Inflict
      13 ное. 2016 – 18:00
  • Bright Sight
      19 ное. 2016 – 00:00
  • Poppy Seed Grinder
      10 дек. 2016 – 00:00
  • Church Of Destiny и The Lefties
      17 дек. 2016 – 20:00
  • JFT, Dumbfound, Badcast и Bright Sight
      13 ян. 2017 – 19:00
  • Church Of Destiny, Не Всички Деца Са Индиго и Лепкава гняс
      15 ян. 2017 – 19:00
  • Cornered и Lifelong
      21 февр. 2017 – 00:00
  • Хайпа умря
      4 мар. 2017 – 16:30
  • Dog Eat Dog warm-up party
      9 апр. 2017 – 13:00
  • Sacramental Blood
      15 апр. 2017 – 20:00
  • Concrete, Defected, Тears In My Blood и Dark Soul Architects
      22 апр. 2017 – 20:00
  • Expectations, Diamonds Are Forever и For The Wicked
      23 апр. 2017 – 20:00
  • Marauders Inc., Revival и Corecom
      20 май 2017 – 20:00
  • To Kill Achilles
      23 май 2017 – 19:00
  • Hexis и Telos
      24 май 2017 – 20:00
  • Consecration
      26 май 2017 – 20:00
  • Implore
      28 май 2017 – 19:00
  • Cut To Fit и Fuck-Ushima
      29 май 2017 – 20:00
  • Slavebreed
      9 юли 2017 – 20:30
  • Napoleon
      10 авг. 2017 – 20:00
  • Cenotaph
      26 авг. 2017 – 19:00
  • Calf и Feedbacker
      8 сеп. 2017 – 20:00
  • Rita Mosss и Friend of Gods
      13 ное. 2017 – 20:00
  • Underground Annihilation
      25 ное. 2017 – 19:00
  • Leng Tch`e
      9 дек. 2017 – 20:00
  • Nine Eleven
      18 февр. 2018 – 19:00
  • Straight From The Strangest Heart Core Fest Sofia
      10 мар. 2018 – 18:00
  • Formosa
      17 мар. 2018 – 00:00
  • Siberian Meat Grinder
      30 мар. 2018 – 00:00
  • The Rodeo Idiot Engine
      17 апр. 2018 – 20:00
  • Canine, Technicolor Lies и св. Псета
      2 май 2018 – 00:00
  • The Toasters
      6 май 2018 – 20:00
  • skinpin и Feedbacker
      10 май 2018 – 20:00
  • Last Rizla
      16 юни 2018 – 00:00
  • Joliette и Rutka Laskier
      16 юли 2018 – 20:00
  • Hexis, Woes, ZilpZalp и King Of Sorrow
      23 юли 2018 – 19:30
  • Grave Desecrator
      25 авг. 2018 – 21:00
  • Proto Idiot
      8 сеп. 2018 – 00:00
  • Underground annihilation
      10 ное. 2018 – 18:30
  • Group of Man
      11 ное. 2018 – 20:00
  • Ares, Terravore и Mentally Defiled
      7 дек. 2018 – 20:00
  • P.L.F.
      13 дек. 2018 – 20:00
  • Sørgelig, End of Mankind и Belgarath
      22 февр. 2019 – 19:00
  • Risk It!
      28 мар. 2019 – 20:00
  • Grooh Fiesta
      30 мар. 2019 – 19:01
  • Warscum и Lamorta
      4 май 2019 – 20:00
  • Grind Over Sofia
      11 май 2019 – 17:00
  • Денят на Воев
      21 май 2019 – 00:00
  • Manticore, Kill и Hellgoat
      26 май 2019 – 00:00
  • Goat Semen
      28 сеп. 2019 – 19:00
  • Vomitile и The Nomad
      12 окт. 2019 – 19:00
  • Incineration
      22 мар. 2020 – 00:00
  • Wasted Till I Die fest
      10 окт. 2020 – 17:00
  • A Thrash And Death Metal Evening
      15 май 2021 – 18:30
  • K.O.R.A., Adrenaline Overload, Fyeld и The Fourtones
      12 юни 2021 – 18:00
  • В началото