Jimi Hendrix and the Rocking 60s

Категория:

Начало: 27 ное. 2013 - 21:00

Град: София

Място: бар Thin Red Line

Цена: 0 лв

Организатор:

Билети: ТУК

На 27 ноември Jimi щеше да стане на 71…
В чест на най-великия китарист на всички времена навръх рождения му ден бар Тънка Червена Линия ви кани на парти с изключителната му музика.
Освен Jimi и неговите Experience и Band of Gypsys ще слушаме още много музика от втората половина на 60-те – най-романтичния период в историята на рок музиката.
Това са годините на Bob Dylan, на The BeatlesThe Rolling StonesThe Who и на всички великолепни банди от т. нар. British Invasion. Това са и годините на The Beach BoysJefferson Airplane, Janis Joplin, The Doors…, на най-величествените фестивали – MontereyWoodstockIsle of Wight. Годините на свободната любов, свободната употреба на наркотоци, цветята и стремежът към щастие.
Целият този 60-арски дух ще се пренесе в Тънка Червена Линия поне за една вечер.
Датата е 27, денят е сряда, а началото е точно в 21:00. Зад пулта ще бъде Краси Москов, а на видеостената ще си припомним велики моменти от живота на Jimiи много други герои на епохата.
Входът е свободен, а в полунощ двама от посетителите ще спечелят двойни покани за избрано от тях платено събитие в бара.

Jimi Hendrix and the Rocking 60s
Къде: бар Тънка червена линия
Кога: сряда, 27 ноември
От колко: 21:00
Колко: вход свободен


В началото