Celeste, Reka и Upyr
Категория: Малки концерти
Начало: 19 юли 2014 - 21:30
Град: София
Място: Jet Rock Club
Цена: 8 лв
Организатор:
Билети: ТУК
Три банди връщат мрака в София на 19 юли. Celeste (блек метъл, Франция) и Reka (пост-метъл, Русия) се съюзяват с родното зло Upyr, за да направят лятото ни по-черно от всякога.
Задушевната атмосефера на Celeste те оставя без дъх. Всяко глътка въздух е пропита с блек метъл и хардкор. Музиката на французите е смазваща стена от звук. Светлинните ефекти и димът, които са неизменна част от концертите им, ще те потопят в най-тъмните води.
Reka са интензивна смес от слъдж, пост-метъл и пост-рок. Техният тежък ритъм е всепоглъщащ, а мелодии идват на вълни и изправят на нокти. Музиката им изгражда образ на тъмен, но и величествен звяр, дошъл да унищожи всичко свято.
Upyr са вече добре познати на месната публика. Всеки техен концерт е дуум ритуал, който те захвърля в пустошта. Всеки удар на барабаните е дирижиран от Сатаната, всеки писък в микрофона – ехо на обречеността ни.
Трите групи свирят в софийския Jet Rock Club на 19 юли, петък.
Вратите отварят в 21:30, а входът е 8 лв.