бар "Адамс"

Минали събития

Предстоящи събития

  • Епизод
      2 Мар. 2012 – 22:00
  • Ювиги
      7 Апр. 2012 – 22:30
  • FOREVER STORM
      29 юни 2012 – 20:00
  • Haboryn
      23 Ное. 2012 – 21:00
  • Гранулом
      30 Ное. 2012 – 20:30
  • Tankard Party
      1 Дек. 2012 – 20:00
  • Аlley Sin
      29 Дек. 2012 – 20:30
  • Phase и Ювиги
      26 Ян. 2013 – 20:30
  • RP Band
      21 Февр. 2013 – 20:30
  • War-Head, Thy Symphony и Lothlöryen
      24 май 2013 – 22:00
  • Chronomancy, Rampart
      13 юни 2013 – 22:00
  • Благотворителен концерт – „Да помогнем на Светлето“
      18 Юли 2013 – 19:00
  • Klosh, GrimaZe, Paranormal и Simai
      26 Сеп. 2013 – 18:00
  • Forever Storm и Rich Company
      5 Окт. 2013 – 20:30
  • War-Head, Nightmare и Пробив
      26 Окт. 2013 – 20:00
  • Гранулом
      22 Ное. 2013 – 21:00
  • Ну’тричарник, 18% Grey, Angels Of Hell и Church Of Destiny
      24 Ное. 2013 – 18:00
  • Thrashing Mania
      18 Ян. 2014 – 20:00
  • Rock Karaoke
      29 Ян. 2014 – 00:00
  • Five Nine & Sunday
      30 Ян. 2014 – 21:00
  • Blues Traffic Band
      31 Ян. 2014 – 22:00
  • Тротил
      5 Февр. 2014 – 20:00
  • Rich Company
      7 Февр. 2014 – 22:00
  • John Steel
      8 Февр. 2014 – 22:00
  • Акустична вечер с Невена и Роко
      13 Февр. 2014 – 00:00
  • А-Групата
      14 Февр. 2014 – 00:00
  • Jet Fuel
      15 Февр. 2014 – 21:30
  • Ша-Ша Бенд
      21 Февр. 2014 – 20:00
  • Ciroza, Пробив и Deity
      22 Февр. 2014 – 21:00
  • Killmate и Нутричарник
      27 Февр. 2014 – 20:30
  • Fanagoria, Nightmare и Diabless
      28 Февр. 2014 – 21:00
  • Рилийз парти на MANOWAR – “KINGS OF METAL MMXIV”
      1 Мар. 2014 – 20:00
  • Ever-Frost
      2 Мар. 2014 – 20:00
  • Thrashing Mania XV
      7 Мар. 2014 – 21:00
  • Ер Голям
      8 Мар. 2014 – 22:00
  • Boko Blues Band и The E.G.O.
      13 Мар. 2014 – 20:30
  • Епизод
      14 Мар. 2014 – 22:00
  • Vulgar Bulgar – Pantera tribute
      15 Мар. 2014 – 22:00
  • Шоуто на Адамса
      20 Мар. 2014 – 20:30
  • Антифриз, Летците и Punky Blues
      21 Мар. 2014 – 20:30
  • Mazut и Psychovision
      22 Мар. 2014 – 21:00
  • Five-Nine
      27 Мар. 2014 – 21:00
  • Marica, Lotza Haters, Never Prey и Cold in December
      28 Мар. 2014 – 21:00
  • Elinor
      29 Мар. 2014 – 21:00
  • Boko Blues Band
      2 Апр. 2014 – 00:00
  • Рок караоке
      3 Апр. 2014 – 20:30
  • Аjвар Млевен
      4 Апр. 2014 – 22:00
  • Tortilla Flat и Магистри
      5 Апр. 2014 – 21:00
  • Jet Fuel
      10 Апр. 2014 – 21:30
  • Better Than Grey и Hayes & Y
      11 Апр. 2014 – 21:30
  • Er Goliam
      12 Апр. 2014 – 21:30
  • Full Circle и JFT
      13 Апр. 2014 – 21:00
  • Inciter
      18 Апр. 2014 – 00:00
  • Hard Company
      25 Апр. 2014 – 21:30
  • Alithia
      30 Апр. 2014 – 20:30
  • Drago Drums School и Rock Heart
      9 май 2014 – 00:00
  • EagleHeart
      10 май 2014 – 21:30
  • Angelseed
      13 май 2014 – 00:00
  • Master Guitar Tour
      15 май 2014 – 21:00
  • Tortilla Flat
      16 май 2014 – 00:00
  • John Steel
      17 май 2014 – 00:00
  • Mneme, Vokyl и Bleak Revelation
      29 май 2014 – 20:30
  • Румен Антов – Ричи
      30 май 2014 – 19:00
  • Thrashing Mania XV
      1 юни 2014 – 20:00
  • Elinor
      6 юни 2014 – 00:00
  • Elinor
      6 юни 2014 – 22:00
  • Отряд 13
      7 юни 2014 – 00:00
  • Jet Fuel
      13 юни 2014 – 21:00
  • Take No Prisoners
      21 юни 2014 – 21:00
  • Пънки Блуз
      27 юни 2014 – 21:30
  • Камен Кацата и Cargo Station
      18 Юли 2014 – 22:00
  • Jet Fuel
      25 Юли 2014 – 21:30
  • Hard Company
      26 Юли 2014 – 22:00
  • Rock Heart
      5 Сеп. 2014 – 00:00
  • Blues Traffic и Ша – Ша
      5 Сеп. 2014 – 20:00
  • Placid Revival
      11 Сеп. 2014 – 21:00
  • John Steel и Blaze Bayley
      12 Сеп. 2014 – 21:00
  • Ша-Ша Бенд
      13 Сеп. 2014 – 23:00
  • Jet Fuel
      19 Сеп. 2014 – 21:30
  • The Show Must Go – Open Stage
      17 Окт. 2014 – 19:00
  • Hard Company
      18 Окт. 2014 – 22:00
  • Шеки
      24 Окт. 2014 – 22:00
  • В памет на Ники Адамса
      25 Окт. 2014 – 19:00
  • Halloween Party
      31 Окт. 2014 – 21:00
  • Ер Голям
      1 Ное. 2014 – 22:00
  • the E.G.O.
      6 Ное. 2014 – 21:00
  • Eagle Heart
      7 Ное. 2014 – 22:00
  • Blues traffic
      8 Ное. 2014 – 22:00
  • Ша-Ша
      13 Ное. 2014 – 21:00
  • Оркестър ИзОмрудЪ
      14 Ное. 2014 – 22:00
  • Mission
      15 Ное. 2014 – 22:00
  • Jaya Om
      20 Ное. 2014 – 21:00
  • Перун
      21 Ное. 2014 – 22:00
  • Rocka Rolla
      22 Ное. 2014 – 22:00
  • The Notorious brothers
      27 Ное. 2014 – 21:00
  • Милена
      28 Ное. 2014 – 22:00
  • Антифриз
      29 Ное. 2014 – 22:00
  • Изолирбанд
      4 Дек. 2014 – 21:00
  • Атлас
      5 Дек. 2014 – 22:00
  • NaNa & TheGanG
      6 Дек. 2014 – 22:00
  • Глас народен, Ънален диспут и Деца с УвредеН слуХ
      7 Дек. 2014 – 22:00
  • 8 декември
      8 Дек. 2014 – 17:00
  • Delta Roosters и Краси Табаков
      11 Дек. 2014 – 21:00
  • Гранулом
      12 Дек. 2014 – 22:00
  • Extremum
      13 Дек. 2014 – 22:00
  • Ша ша и Barfly
      18 Дек. 2014 – 21:00
  • Епизод
      19 Дек. 2014 – 22:00
  • Dark Spirit и Dreamwild
      20 Дек. 2014 – 22:00
  • Новогодишен рок купон
      31 Дек. 2014 – 21:00
  • Благотворителен концерт за Снежа Трухчева
      6 Ян. 2015 – 19:00
  • Перун
      9 Ян. 2015 – 22:00
  • Оркестър ИзОмрудЪ
      10 Ян. 2015 – 22:00
  • Coprostasis, Травма и Revolution
      16 Ян. 2015 – 21:00
  • Обратен ефект
      17 Ян. 2015 – 22:00
  • Мини Рок Фест
      23 Ян. 2015 – 22:00
  • Vulgar Bulgar
      24 Ян. 2015 – 22:00
  • Ша Ша и Barfly
      30 Ян. 2015 – 22:00
  • Elinor
      31 Ян. 2015 – 22:00
  • Еридан
      6 Февр. 2015 – 22:00
  • M-otive & Extremum
      7 Февр. 2015 – 22:00
  • Шеки и Стефан
      12 Февр. 2015 – 21:00
  • Rich Company
      13 Февр. 2015 – 22:00
  • Rocka Rolla
      14 Февр. 2015 – 22:00
  • RP Band и Аватари
      18 Февр. 2015 – 21:00
  • Emo Elazar Project
      19 Февр. 2015 – 21:00
  • Rock Heart
      20 Февр. 2015 – 22:00
  • Drago Drums School
      21 Февр. 2015 – 18:00
  • Tortilla Flat и Магистри
      21 Февр. 2015 – 22:00
  • Smokin’ Barrels
      25 Февр. 2015 – 20:00
  • Jet Fuel
      26 Февр. 2015 – 20:00
  • Hard Company
      28 Февр. 2015 – 22:00
  • Angels of Hell и Citizen Erased
      5 Мар. 2015 – 19:30
  • Обратен Ефект
      6 Мар. 2015 – 22:00
  • Bad City
      7 Мар. 2015 – 22:00
  • Глас Народен, Ънален Диспут и Прокиш
      11 Мар. 2015 – 21:00
  • Smokin’ Barrels
      12 Мар. 2015 – 20:00
  • Ер Голям
      13 Мар. 2015 – 22:00
  • Гранулом
      14 Мар. 2015 – 22:00
  • Alcor и Ghost Division
      19 Мар. 2015 – 21:00
  • Спринт
      20 Мар. 2015 – 22:00
  • Zuum
      21 Мар. 2015 – 22:00
  • Simai, Citizen Erased и Нова Крайност
      26 Мар. 2015 – 20:00
  • Hyperborea
      27 Мар. 2015 – 22:00
  • Ajvar Mleven
      28 Мар. 2015 – 22:00
  • Българи и 4х4
      29 Мар. 2015 – 18:00
  • Hard Company
      3 Апр. 2015 – 22:00
  • Inflict и Оксижен
      4 Апр. 2015 – 22:00
  • D.I.M.E., Shuffle и Dumbfound
      5 Апр. 2015 – 22:00
  • Church of Destiny, Meridian Run и Christian Dobrev
      8 Апр. 2015 – 19:30
  • Insanity Redefined
      9 Апр. 2015 – 22:00
  • Епизод
      10 Апр. 2015 – 22:00
  • Strangers
      11 Апр. 2015 – 22:00
  • Дуо Sunny
      15 Апр. 2015 – 20:00
  • The E.G.O. и 4х4
      16 Апр. 2015 – 20:00
  • Шеки
      17 Апр. 2015 – 22:00
  • Ambroz
      18 Апр. 2015 – 21:00
  • Eagle Heart и Jaya Om
      22 Апр. 2015 – 22:00
  • Jet Fuel
      23 Апр. 2015 – 22:00
  • Оркестър ИзомрудЪ
      24 Апр. 2015 – 22:00
  • Glock
      25 Апр. 2015 – 22:00
  • Зимен дъжд
      26 Апр. 2015 – 20:00
  • Axez и Bloodrush
      27 Апр. 2015 – 19:30
  • ЛопАтАркА, LEEVER и ФОН
      28 Апр. 2015 – 19:00
  • Атлантик и Ghost Division
      30 Апр. 2015 – 21:00
  • Срам и позор и Воини на Тангра
      1 май 2015 – 20:00
  • Rock Session
      2 май 2015 – 22:00
  • The Big Bad Wolf
      7 май 2015 – 20:30
  • Ер Голям
      8 май 2015 – 22:00
  • Chronomancy, Sense Of Fear и Rampart
      9 май 2015 – 21:00
  • Bendida
      10 май 2015 – 20:00
  • Dark Spirit и Dream Wild
      15 май 2015 – 22:00
  • Отряд 13 и Бунт
      16 май 2015 – 22:00
  • Инцидент и 4х4
      20 май 2015 – 21:00
  • Ша-Ша
      21 май 2015 – 21:00
  • A Grupata
      22 май 2015 – 22:00
  • Rich Company
      23 май 2015 – 22:00
  • Николета Станойкова и Тина Христова
      27 май 2015 – 22:00
  • Кристиан Добрев
      28 май 2015 – 21:00
  • Подуене Блус Бенд
      29 май 2015 – 22:00
  • Matubes, Bleak Revelation, M.I.R.F.
      30 май 2015 – 21:00
  • Шеки и Стефан
      4 юни 2015 – 21:00
  • Elinor
      5 юни 2015 – 22:00
  • Nightmare и Hellrider
      6 юни 2015 – 21:30
  • Оркестър Изомрудъ
      12 юни 2015 – 22:00
  • Хоризонт
      13 юни 2015 – 22:00
  • Шеки и Стефан
      18 юни 2015 – 22:00
  • Glock
      19 юни 2015 – 22:00
  • Chromatic
      20 юни 2015 – 21:30
  • RP Band и Трус
      25 юни 2015 – 20:00
  • Jam Session
      26 юни 2015 – 22:00
  • Simai, Bunch Of Assholes и Dopellganger
      27 юни 2015 – 18:00
  • Шеки и Стефан Денис
      2 Юли 2015 – 22:00
  • Eagle Heart и Jaya Om
      3 Юли 2015 – 22:00
  • Камен Кацата и Сточна гара
      4 Юли 2015 – 22:00
  • PSS и Panic Station
      10 Юли 2015 – 22:00
  • Jadish
      9 Сеп. 2015 – 00:00
  • 4 х 4
      10 Сеп. 2015 – 21:00
  • Jaya Om
      11 Сеп. 2015 – 23:30
  • Impress
      12 Сеп. 2015 – 22:00
  • Smokin’ Barrels
      17 Сеп. 2015 – 21:00
  • Rock Session
      18 Сеп. 2015 – 23:00
  • Ер Голям
      19 Сеп. 2015 – 23:00
  • Blues Traffic
      25 Сеп. 2015 – 23:00
  • The Bastards
      26 Сеп. 2015 – 23:00
  • Sheky и Стефан Денис
      1 Окт. 2015 – 21:00
  • Hard Company
      2 Окт. 2015 – 23:00
  • Rocka Rolla
      3 Окт. 2015 – 23:00
  • Караоке парти
      7 Окт. 2015 – 21:00
  • Шоуто на Шеки
      8 Окт. 2015 – 21:00
  • Zuum
      9 Окт. 2015 – 00:00
  • Steelers
      10 Окт. 2015 – 23:00
  • Рок караоке
      14 Окт. 2015 – 21:00
  • Оркестър Изомрудъ
      16 Окт. 2015 – 23:00
  • Glock
      17 Окт. 2015 – 23:00
  • Рок караоке
      21 Окт. 2015 – 21:00
  • Шеки и Стефан Денис
      22 Окт. 2015 – 22:00
  • Blues Traffic
      23 Окт. 2015 – 22:00
  • Full Circle
      24 Окт. 2015 – 22:00
  • Караоке вечер с KJ T-H-T
      28 Окт. 2015 – 21:00
  • Tortilla Flat и Камен Кацата със Сточна гара
      30 Окт. 2015 – 22:00
  • Halloween с Drago Drums School
      31 Окт. 2015 – 18:00
  • Рок караоке
      4 Ное. 2015 – 21:00
  • Daa Seed
      5 Ное. 2015 – 21:00
  • The Bastards
      6 Ное. 2015 – 22:00
  • А Групата
      7 Ное. 2015 – 22:00
  • Рок караоке
      12 Ное. 2015 – 22:00
  • Eridan и Eagle Heart
      13 Ное. 2015 – 22:00
  • Hard Company
      14 Ное. 2015 – 22:00
  • Рок караоке
      18 Ное. 2015 – 20:00
  • Sheky и Stefan Denis
      19 Ное. 2015 – 22:00
  • Оркестър Изомрудъ
      20 Ное. 2015 – 22:00
  • Dark Spirit и Mental Destruction
      21 Ное. 2015 – 22:00
  • Рок караоке
      25 Ное. 2015 – 20:00
  • Бараби Блус Бенд
      28 Ное. 2015 – 22:00
  • Ajvar Mleven
      29 Ное. 2015 – 20:30
  • Uran 242 & RP Band
      3 Дек. 2015 – 21:00
  • Уикеда
      4 Дек. 2015 – 22:00
  • Ер Голям
      12 Дек. 2015 – 22:00
  • Гранулом
      18 Дек. 2015 – 21:30
  • Атлас
      19 Дек. 2015 – 22:00
  • Flames In The Sky, Извън Реалността и Кристиан Добрев
      20 Дек. 2015 – 19:30
  • Оркестър Изорудъ
      22 Дек. 2015 – 22:00
  • Sevi
      26 Дек. 2015 – 22:00
  • Рок караоке
      31 Дек. 2015 – 21:00
  • Рок караоке
      6 Ян. 2016 – 20:00
  • Rock Heart
      8 Ян. 2016 – 22:00
  • Обратен Ефект
      9 Ян. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      13 Ян. 2016 – 20:30
  • Т 34 и Eagle Heart
      14 Ян. 2016 – 20:00
  • Антифриз
      15 Ян. 2016 – 22:00
  • Черно Фередже
      16 Ян. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      20 Ян. 2016 – 20:30
  • Оркестър Изомрудъ
      22 Ян. 2016 – 20:00
  • Response
      23 Ян. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      27 Ян. 2016 – 20:30
  • The FourTones и Dreamskiller
      29 Ян. 2016 – 22:00
  • Хоризонт
      30 Ян. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      3 Февр. 2016 – 00:00
  • Hard Company
      5 Февр. 2016 – 22:00
  • EagleHeart BG и Шеки
      6 Февр. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      10 Февр. 2016 – 20:30
  • Милена Славова
      12 Февр. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      17 Февр. 2016 – 20:30
  • Оркестър Изомрудъ
      19 Февр. 2016 – 22:00
  • The Beginning Of The End
      20 Февр. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      24 Февр. 2016 – 20:30
  • А-Групата
      26 Февр. 2016 – 22:00
  • Кикимора
      27 Февр. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      2 Мар. 2016 – 20:30
  • Бараби Блус Бенд
      3 Мар. 2016 – 22:00
  • Епизод
      4 Мар. 2016 – 22:00
  • Forever Storm
      5 Мар. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      16 Мар. 2016 – 20:30
  • Tortilla Flat и Магистри
      18 Мар. 2016 – 22:00
  • Krossfire и Dark Spirit
      19 Мар. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      20 Мар. 2016 – 18:00
  • Chainsaw Babies и Different Highway
      22 Мар. 2016 – 20:00
  • Sevi
      25 Мар. 2016 – 22:00
  • Phoenix и Uran 242
      27 Мар. 2016 – 20:00
  • Drago Drums School и Рок караоке
      30 Мар. 2016 – 18:00
  • Upgrader
      31 Мар. 2016 – 21:00
  • Ignore The Hate и Chaplin’s Dream
      1 Апр. 2016 – 22:00
  • Sheky Band
      2 Апр. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      3 Апр. 2016 – 18:00
  • Рок караоке
      6 Апр. 2016 – 20:30
  • Fire Rock
      7 Апр. 2016 – 21:00
  • Фанданго
      8 Апр. 2016 – 22:00
  • Enthronement и The A.X.E Project
      9 Апр. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      13 Апр. 2016 – 20:30
  • Rock Heart
      15 Апр. 2016 – 22:00
  • Mass Hypnosis и Ghost Lights
      16 Апр. 2016 – 19:00
  • Оркестър Изомрудъ
      22 Апр. 2016 – 22:00
  • Zaplaxa, Lab For Madness и Inflict
      23 Апр. 2016 – 22:00
  • S.T.I.R. и Enthropya
      28 Апр. 2016 – 20:00
  • Elinor
      29 Апр. 2016 – 22:00
  • Forgot The Ten и Atlantic
      30 Апр. 2016 – 22:00
  • Джендема
      5 май 2016 – 22:00
  • Т34 и приятели
      6 май 2016 – 22:00
  • Антифриз
      7 май 2016 – 22:00
  • Lady Parts и Евентуално
      12 май 2016 – 21:00
  • Конкурент
      13 май 2016 – 22:00
  • Hard Company
      14 май 2016 – 22:00
  • Sheky и Eagleheart
      20 май 2016 – 22:00
  • Rampart
      21 май 2016 – 00:00
  • The E.G.O.
      10 юни 2016 – 22:00
  • Upgrader
      11 юни 2016 – 22:00
  • Raw
      24 юни 2016 – 21:00
  • Караоке
      25 юни 2016 – 22:00
  • Froyd и Yosko Blues Band
      26 юни 2016 – 19:30
  • 7км.
      1 Юли 2016 – 22:00
  • Sheky Band
      16 Сеп. 2016 – 22:00
  • Hard Company
      17 Сеп. 2016 – 22:00
  • Abysmal Grief и Obsidian Sea
      21 Сеп. 2016 – 21:00
  • Eagle Heart и Upgrader
      23 Сеп. 2016 – 22:00
  • Оркестър Изомрудъ
      24 Сеп. 2016 – 22:00
  • Рок Караоке
      28 Сеп. 2016 – 21:00
  • Благотворителен концерт
      29 Сеп. 2016 – 20:00
  • Rock Heart
      30 Сеп. 2016 – 22:00
  • The Beginning of the end
      1 Окт. 2016 – 22:00
  • Оксижен и КонтраКво
      7 Окт. 2016 – 22:00
  • Трибют на Ozzy Osbourne
      8 Окт. 2016 – 22:00
  • Рок Караоке
      12 Окт. 2016 – 20:00
  • Gravity Storm и Drasti Measures
      13 Окт. 2016 – 20:00
  • Обратен Ефект
      14 Окт. 2016 – 22:00
  • Sevi
      15 Окт. 2016 – 22:00
  • Епизод
      21 Окт. 2016 – 22:00
  • Кикимора
      22 Окт. 2016 – 22:00
  • Сламените Шапки
      27 Окт. 2016 – 20:00
  • А групата
      28 Окт. 2016 – 22:00
  • Eridan
      29 Окт. 2016 – 20:37
  • Уикеда
      11 Ное. 2016 – 22:00
  • Милена Славова
      12 Ное. 2016 – 22:00
  • Max & Igor Cavalera after party
      15 Ное. 2016 – 21:00
  • Fat White Chiefs
      17 Ное. 2016 – 22:00
  • Оркестър ИзОмрудЪ
      18 Ное. 2016 – 22:00
  • Антифриз
      19 Ное. 2016 – 22:00
  • Извън Реалността и Drastic Measures
      20 Ное. 2016 – 20:00
  • Drago Drums School
      21 Ное. 2016 – 18:30
  • Heartz Beat
      24 Ное. 2016 – 21:00
  • Rammleid
      25 Ное. 2016 – 22:00
  • Glock
      26 Ное. 2016 – 20:00
  • Snøgg
      8 Дек. 2016 – 21:00
  • Фанданго
      9 Дек. 2016 – 22:00
  • Krossfire
      10 Дек. 2016 – 22:00
  • The Unfixables
      15 Дек. 2016 – 21:00
  • AlogiA
      16 Дек. 2016 – 22:00
  • Ronnie James Dio Night
      17 Дек. 2016 – 22:00
  • Рок караоке
      21 Дек. 2016 – 20:30
  • Дядо Коледа с хор
      22 Дек. 2016 – 19:30
  • Hard Company
      23 Дек. 2016 – 22:00
  • Upgrader
      30 Дек. 2016 – 22:00
  • Новогодишен купон в бар клуб Adams
      31 Дек. 2016 – 21:00
  • Т34
      6 Ян. 2017 – 22:00
  • Black Rose
      7 Ян. 2017 – 22:00
  • Обратен Ефект
      14 Ян. 2017 – 22:00
  • Петък 13-ти
      19 Ян. 2017 – 21:00
  • Симпатия
      20 Ян. 2017 – 22:00
  • А групата
      21 Ян. 2017 – 22:00
  • Pace Ride
      27 Ян. 2017 – 22:00
  • NaNa & TheGanG
      28 Ян. 2017 – 22:00
  • Ревю
      17 Февр. 2017 – 22:00
  • Stokholm
      18 Февр. 2017 – 22:00
  • Благотворителен младежки фестивал „Ние Можем“
      21 Февр. 2017 – 18:00
  • Милена
      24 Февр. 2017 – 22:00
  • Glock
      25 Февр. 2017 – 22:00
  • St. Patrick’s day в Adams
      15 Мар. 2017 – 00:00
  • Оркестър ИзОмрудЪ
      17 Мар. 2017 – 22:00
  • Конкурент
      18 Мар. 2017 – 22:00
  • Ogy the Old Metal School
      19 Мар. 2017 – 18:00
  • Tortilla Flat и Магистри
      24 Мар. 2017 – 22:00
  • Черно Фередже
      25 Мар. 2017 – 22:00
  • А Групата
      31 Мар. 2017 – 22:00
  • Krossfire
      1 Апр. 2017 – 22:00
  • Rock Heart
      7 Апр. 2017 – 22:00
  • Епизод
      8 Апр. 2017 – 22:00
  • Diamond Falcon и Liquid Steel
      11 Апр. 2017 – 00:00
  • Обратен Ефект
      21 Апр. 2017 – 22:00
  • NaNa & TheGanG и EagleHeart BG
      22 Апр. 2017 – 22:00
  • Hard Company
      28 Апр. 2017 – 22:00
  • Sevi
      29 Апр. 2017 – 22:00
  • Антифриз
      30 Апр. 2017 – 00:00
  • Black Rose
      6 май 2017 – 22:00
  • Милена
      12 май 2017 – 22:00
  • Оркeстър ИзОмрудЪ
      13 май 2017 – 22:00
  • Atlantic, North of the River и Jaya Om
      14 май 2017 – 21:00
  • Rammlied
      20 май 2017 – 22:00
  • Подуене Блус Бенд
      26 май 2017 – 22:00
  • Шеки
      27 май 2017 – 22:00
  • Medicus
      2 юни 2017 – 22:00
  • Кикимора
      3 юни 2017 – 22:00
  • Благотворителен концерт в помощ на Антонио Цветков
      9 юни 2017 – 20:00
  • Upgrader
      10 юни 2017 – 22:00
  • Jam Session с Роко и Сашо
      16 юни 2017 – 22:00
  • NEET и Neon Mosquito
      17 юни 2017 – 22:00
  • Dog’n’Style
      21 юни 2017 – 00:00
  • А Групата
      15 Сеп. 2017 – 22:00
  • Sheky
      16 Сеп. 2017 – 22:00
  • Оркестър Изомрудъ
      22 Сеп. 2017 – 22:00
  • The Beginning Of The End
      23 Сеп. 2017 – 22:00
  • Glock
      29 Сеп. 2017 – 22:00
  • Благотврителен концерт в подкрепа на Деси
      30 Сеп. 2017 – 22:00
  • Милена Славова
      6 Окт. 2017 – 22:00
  • Rocka Rolla
      7 Окт. 2017 – 22:00
  • Конкурент
      13 Окт. 2017 – 22:00
  • G-poinT Rock
      14 Окт. 2017 – 22:00
  • Slap Happy и The Case
      19 Окт. 2017 – 20:00
  • Leftover Bullets и Skandal
      20 Окт. 2017 – 20:00
  • Обратен Ефект
      21 Окт. 2017 – 22:00
  • Upgrader
      27 Окт. 2017 – 22:00
  • Епизод
      28 Окт. 2017 – 22:00
  • Т-34
      29 Окт. 2017 – 20:30
  • Drago Drums School
      31 Окт. 2017 – 19:00
  • Трибют на Whitesnake & Led Zeppelin
      2 Ное. 2017 – 21:00
  • Ники Атанасов и Надя Валентинова
      3 Ное. 2017 – 22:00
  • Кикимора
      4 Ное. 2017 – 22:00
  • 7th Break и Slenders
      5 Ное. 2017 – 20:00
  • Drago Drums School
      7 Ное. 2017 – 19:00
  • Drago Drums School
      8 Ное. 2017 – 19:00
  • Inflict и Dark Soul Architects
      10 Ное. 2017 – 22:00
  • Sevi
      11 Ное. 2017 – 22:00
  • Rammlied
      17 Ное. 2017 – 22:00
  • Forever Storm
      18 Ное. 2017 – 22:00
  • Нищо Общо
      23 Ное. 2017 – 21:00
  • New Proscenium
      24 Ное. 2017 – 00:00
  • В началото