-->

Превключване на индекса Страници: 1
Изпрати тема Печат
Магазин за Музика в София (Прочетено 35 пъти)
Описание на темата: Търся магазин който продава дискуве на Блек Метъл.
citalopram
YaBB Newbies
*
Неактивен

новак

Отговори: 1

Покажи връзката към това мнение Магазин за Музика в София
11.08.2019 в 23:03:02

Здравейте.

Първо, искам да ви кажа че аз идвам от чужбина, значи ако българския ми е малко шчупен от време на време не бъдете разочеровани.

Следващата седмица ще бъда в София на гости при мойте руднини, и се питах дали има един (или повече) Магазини в София дето продават музика Метъл, особено Дискуве на Блек Метъла. Нямам познати в България които слушат същата музика, за това си мислих че ако попитам в един български форум за точно тази музика, ще бъде най добрият вариант.
Надяавам се че текста можеше да се чете и че можете да ми помогнете,

Поздрави Д.
Нагоре

IP адреса е записан

Филипов
Senior Member
Неактивен

новак

Отговори: 399

Плевен
Възраст: 56
Mood:
Покажи връзката към това мнение Re: Магазин за Музика в София
Отговор #1 - 12.08.2019 в 13:44:06

Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация
Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация
Нагоре

Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!
sw_filipov sw_filipov  
IP адреса е записан

Превключване на индекса Страници: 1
Изпрати тема Печат
Valid RSS Valid XHTML Valid CSS Powered by Perl Source Forge