-->

Превключване на индекса Страници: 1
Изпрати тема Печат
Древна Гърция - обиколка с кола - желаещи? (Прочетено 146 пъти)
Fulcrum
YaBB Newbies
*
Неактивен

Отговори: 5

Sofia (near)
Възраст: 36
Покажи връзката към това мнение Древна Гърция - обиколка с кола - желаещи?
19.06.2019 в 09:46:14

Планирал съм за това лято обиколка на Древна Гърция с автомобил. Мисля, че ще е яко, но няма желаещи около мен за подобно начинание, тъй че явно ще съм сам (решено е вече да се случи). Има ли други желаещи да сформираме една групичка? Ето планът за сега, като той търпи промяна:
5-6 Август: София - Литохоро, около 380км са. Селцето е в полите на Олимп и недалеч от брега. Нощувка в Литохоро.
6-7 Август: Литохоро - Тива - Атина, около 420км. Спиране в Тива и Маратон. Нощувка в Атина.
7-8 Август: Атина - Коринт, към 85км. Коринтския проток е много красив, нощувка там, в самото градче Коринт (отбива се от магистралата).
8-9 Август: Коринт - Спарта, около 190км. Нощувка в Спарта.
9-10 Август: Спарта - Древна Олимпия - Патра - Термопили, около 380км. Нощувка в Термопили.
10-11 Август: Термопили - София, около 600км

Горивото ще е около 400-450лв, в зависимост от цената в Гърция. Пътни такси, около 100-на лева съм предвидил. Хотелите - 70-110лв, може да се спи и на плажа ако времето е хубаво.

като цяло ако се реши, може да продължим трип-а до още части на Гърция, до Варна Рок съм фри Усмихнат

Та, ако има желаещи - драснете ми едно лично. Макс 3 души за да пътуваме удобно. Колата ми е с голям багажник, мога да взема и за тавана.
Нагоре

mario-bulgaria  
IP адреса е записан

Превключване на индекса Страници: 1
Изпрати тема Печат
Valid RSS Valid XHTML Valid CSS Powered by Perl Source Forge