-->

Превключване на индекса Страници: 1
Изпрати тема Печат
Vince Neil-Tattoos and tequila (Прочетено 558 пъти)
metalheart1993
Senior Member
Неактивен

новак

Отговори: 408

Покажи връзката към това мнение Vince Neil-Tattoos and tequila
12.01.2012 в 10:53:22

Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация
Vince Neil този човек е доказал през годините че е велик вокалист. Може да изпълнява както красиви балади, така и ударни песни от които да ти спре дъха. В албума Tattoos and tequila демонстрира точно това. Несъмнено албума събужда много спорове сред феновете на Motley Crue. За мен тези спорове са неоснователни тъй като този албум може спокойно да е поредния в дискографията на Motley. От много време не бях слушал албум без пълнеж и отбиване на номера. Всяка песен тук е отделна история която трябва да бъде чута поне няколко пъти за да бъде разбрана. Не мисля да анализирам албума песен по песен, защото така ще си загуби приятния вкус на текила.
Албума започва ударно с песента Tattoos and tequila докато я слуша човек губи представа за време и пространство, тази песен е космическа. Както казах по-горе албума не е лишен от балада, това е песента Who Will Stop The Rain. Като цяло песента носи духа на кънтри музика, единственият проблем в случая е че е 2.50 минути. Това е прекалено малко време за една песен от този вид. Като цяло албума е много разнообразен, темпото се променя постоянно и твърде неочаквано, песните са разнообразни но не и кичозни. Идеален е да запълни дупката между албума на Motley, Saints of Los Angeles и бъдещият им албум който ще излезе Бог знае  кога.
Оценка 9/10
Нагоре

IP адреса е записан

Torden
God Member
Неактивен

Руска машина, конструирана
да влиза в задник

Отговори: 550

Ground Zero Sofia
Възраст: 26
Mood:
Покажи връзката към това мнение Re: Vince Neil-Tattoos and tequila
Отговор #1 - 23.01.2012 в 22:58:51

Как ще има пълнежи? Това е кавър албум (с едно солово парче и половина)!  Намигащ

01. Tattoos & Tequila (album version)
02. He's A Whore (CHEAP TRICK)
03. AC/DC (SWEET)
04. Nobody's Fault (AEROSMITH)
05. Another Bad Day
06. No Feelings (SEX PISTOLS)
07. Long Cool Woman (THE HOLLIES)
08. Another Piece Of Meat (SCORPIONS)
09. Who Will Stop The Rain (CREEDENCE CLEARWATER REVIVAL)
10. Viva Las Vegas (ELVIS PRESLEY)
11. Bitch Is Back (ELTON JOHN)
12. Beer Drinkers and Hell Raisers (ZZ TOP)
Нагоре

I have found the edge...
...have I found the answer?

Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация
Torden_BG anton.andonov  
IP адреса е записан

desolation_song
God Member
Неактивен

Hail Kittler !

Отговори: 656

Козлодуй
Възраст: 23
Mood:
Отговор #2 - 24.01.2012 в 10:35:49

Коментар извън тематаПич, наистина ти пожелавам МНОГО успех на матурата по Български език - ще ти е нужен.. Намигащ
Нагоре

Ако не признаете превъзходството на Истинските котки, те само ще изчакат да ви видят гърба и сами ще си го вземат.

IP адреса е записан

Торанага-сан
Full Member
Неактивен

Велик стратег на властта

Отговори: 247

Mood:
Отговор #3 - 24.01.2012 в 13:28:24

Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация на 24.01.2012 в 10:35:49:
Коментар извън тематаПич, наистина ти пожелавам МНОГО успех на матурата по Български език - ще ти е нужен.. Намигащ

После мен ме подиграват, че се заяждам за езика и писането - е, не е ли важно?! Как това момче ще пише после като студент, а по-нататък?
Нагоре

IP адреса е записан

metalheart1993
Senior Member
Неактивен

новак

Отговор #4 - 24.01.2012 в 18:08:58

И сега някой ако ми обясни какво му има на текста...  Усмихнат Ако става дума за правопис единствените думи в които се съмнявам са чуждиците като-дискография, кънтри и други такива...
Нагоре

IP адреса е записан

desolation_song
God Member
Неактивен

Hail Kittler !

Козлодуй
Mood:
Отговор #5 - 24.01.2012 в 19:01:08

Хахахахах  Хилещ се Не, споко, окей си е, хаха. Не съществуват единствено правописни грешки. За чуждиците...всеки ги използва, неизбежно е. Ако дадена дума е употребена неправилно/неуместно, то грешката е лексикална, моето момче. Усмихнат
Нагоре

Ако не признаете превъзходството на Истинските котки, те само ще изчакат да ви видят гърба и сами ще си го вземат.

IP адреса е записан

Torden
God Member
Неактивен

Руска машина, конструирана
да влиза в задник

Отговори: 550

Ground Zero Sofia
Възраст: 26
Mood:
Отговор #6 - 24.01.2012 в 19:24:34

Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация на 24.01.2012 в 19:01:08:
Хахахахах  Хилещ се Не, споко, окей си е, хаха. Не съществуват единствено правописни грешки. За чуждиците...всеки ги използва, неизбежно е. Ако дадена дума е употребена неправилно/неуместно, то грешката е лексикална, моето момче. Усмихнат

Има и проблеми с пунктуацията, но аз акцентирах само върху фактологията. Иначе личното му мнение си е лично мнение, то не би трябвало да търпи критика.

Ама какво "моето момче", ти си му набор, моето момиче  Хилещ се
Нагоре

I have found the edge...
...have I found the answer?

Torden_BG anton.andonov  
IP адреса е записан

metalheart1993
Senior Member
Неактивен

новак

Отговор #7 - 24.01.2012 в 19:26:12

Прегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация на 24.01.2012 в 19:01:08:

Благодарен съм ти че ми каза какви видове грепки има не ги знаех!  Шокиран Боже какви хора има...
Нагоре

IP адреса е записан

desolation_song
God Member
Неактивен

Hail Kittler !

Козлодуй
Mood:
Отговор #8 - 24.01.2012 в 21:25:18

Коментар извън тематаПрегледа на мултимедиини файлове и хипервръзки е позволен само за регистрирани потребители!!  Необходимо е да Вход или Регистрация на 24.01.2012 в 19:26:12:
Благодарен съм ти че ми каза какви видове грепки има не ги знаех!  Шокиран Боже какви хора има...

Не знам какви хора има и не знам дали Бог те чува, но аз просто искам да те накарам да обръщаш малко повече внимание. Чудиш се какво не му е наред на текста ти? За 10 реда писаници, сигурно имаш точно две запетаи - както вече и Торден спомена - бъкано е с пунктуационни грешки. И не само тук - където и да пишеш, винаги е пълно с такива. Искаш да станеш музикален журналист - чудесно. Искаш да пишеш ревюта, интервюта, статии в нашия и в други сайтове, и защо не дори в списания? Чудесно! НО първо се научи да пишеш! Не е редно да те нападам така, но прави силно впечатление.. и не е положително, защото си личи, че не са една-две грешки от невнимание. Ако тези неща не те интересуват и мислиш, че са маловажни - прощавай, няма да те занимавам повече. Усмихнат
Нагоре

IP адреса е записан

metalheart1993
Senior Member
Неактивен

новак

Отговор #9 - 24.01.2012 в 21:38:37

^  По дяволите прави сте признавам си найсти съм много зле с пунктуацията, аз съм виновен извинявам се че се заядох!!! Засрамен Засрамен Двоумящ се Двоумящ се
(Казвам го без ирония или сарказъм)  Засрамен Засрамен Засрамен
Нагоре

IP адреса е записан

Торанага-сан
Full Member
Неактивен

Велик стратег на властта

Отговори: 247

Mood:
Отговор #10 - 25.01.2012 в 12:14:49

Обаче пичът и като се извинява, пак е бъкан с грешки

Ке се опраиш, споко
Нагоре

IP адреса е записан

metalheart1993
Senior Member
Неактивен

новак

Отговор #11 - 25.01.2012 в 18:25:31

Това е, няма какво друго да кажа, който иска да се прави на интересен нека заповяда!
Нагоре

IP адреса е записан

Превключване на индекса Страници: 1
Изпрати тема Печат
Valid RSS Valid XHTML Valid CSS Powered by Perl Source Forge